Forum seniora - niska emerytura, życie, zdrowie

Dyskusje dorosłego człowieka. Forum nie tylko dla emerytów
ulga od bólu
It is currently 20 Apr 2019, 22:17

All times are UTC

Forum rules

Mini wyciąg z regulaminu: Korzystanie z forum.niska-emerytura.pl jest całkowicie bezpłatne.
Forum seniora służy dyskusjom tematycznym, mile widziana poprawna ortografia, kultura osobista i pomaganie innym:).
Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach.
Zobacz cały regulamin

Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Author Message
PostPosted: 16 Feb 2013, 10:23 
Ekspert Senior

Zastanawiam się nad remontem, dlatego chętnie dowiem się, jak wyglądają Wasze łazienki. Może będziecie mogli mi coś poradzić, bo przyznam szczerze, że jak widzę ten ogrom różnych płytek w sklepach to jestem trochę przerażona.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 11 Mar 2013, 08:33 
Stały bywalec na forum

Łazienka jak łazienka - u mnie ostatnio ze zmian do mam nowe meble stojące (ze sklepu tanio buduj jakby ktoś był ciekawy), takie:

a tak to żadnych rewelacji - armatura klasyk, w bladoniebieskim kolorze, szafki, no i marzy mi sie kabina połączona z wanną, ale na razie dopiero zbieram fundusze na taką przyjemność.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 15 Sep 2013, 17:08 
Zaglądam tu

U mnie w większej ilości są to płytki oraz przede wszystkim plastikowe meble i szybami. To pięknie wygląda!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 09 Oct 2013, 06:53 
Ekspert Senior

Moja łazienka zrobiona jest w czerni i bieli z fioletowymi dodatkami. Ma też duże lustro, które ją optycznie powiększa.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 25 Nov 2013, 10:24 
VIP Senior

A moja łazienka jest paskudna i czeka na remont :twisted: Mam nadzieję, że szybko się go doczeka, bo odrapana wanna i szarobure płytki doprowadzają mnie już do szału!

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 21 Jan 2014, 11:44 
Ekspert Senior

A masz już jakiś pomysł na aranżację swojej łazienki? Kolory, upatrzone wzory płytek, styl? Jeżeli nie, polecam strony z przeróżnymi pomysłami na wnętrza. Można tam znaleźć naprawdę świetne inspiracje. Sama korzystałam chociażby z portalu Homebook łazienki, który mi znacznie w tym względzie pomógł :)

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: 27 Nov 2018, 10:51 
Bywalec forumowy

Moja łazienka wygląda jeszcze dość nijako, z dość prostego powodu zresztą – dopiero zbieram się do wykańczania świeżo zakupionego mieszkania ;). Także nie jestem jeszcze do końca pewien, jak ostatecznie będzie ta łazienka (i cała reszta mieszkania prawdę mówiąc też zresztą) wyglądać, bo niestety mam ten problem, że mi ciężko ustatkować się na jednym pomyśle, coraz to nowe wersje wymyślam i nie mogę się ostatecznie zdecydować… Więc na razie wszystko jest płynne i zmienne, krótką mówiąc. Akurat w tym momencie rozglądam się za jakąś umywalką, bo jednak jest to taki element, który chciałbym mieć jak najszybciej zamontowany. Co myślicie o tych z niniejszej oferty: https://www.cersanit.com.pl/katalog-pro ... nty,2.html ? Bardzo mi się podobają, niektóre z nich mają w subtelny sposób dość ciekawe formy (nie będące przy tym niepotrzebnie ekstrawaganckie), a ze mnie jest jednak w pewnej mierze esteta.

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

All times are UTC